Gratis

Consultant Asigurari

Stoian G. Diana-ionela - Agent De Asigurari
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Sa ai pofta de munca;
Să ai experienta in orice domeniu. Te ajutam noi sa te formezi;
Să nu fii de acord cu sloganul „Timpul trece, leafa merge”
Să fii perseverent;
Să iti placa sa vorbesti cu clientii telefonic sau fata in fata;
Să ai capacitatea de identificare a nevoilor fiecărui client și oferirea de soluții customizate;
Disponibilitate pentru deplasări la client pentru discutii personalizate.

Descrierea jobului

• Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti;
• Promovarea si vanzarea produselor companiei;
• Gestionarea procesului de vânzare cap - coada, construind propuneri potrivite pentru fiecare potential client in functie de nevoi.

Descrierea companiei

• Experienta de peste 170 ani;
• Lider de piata in domeniul asigurarilor de viata si al pensiilor private;
• Training professional;
• Venituri raportate la atingerea obiectivelor de vanzare;
• Pachet loializare (abonament Regina Maria+ pensie privata + asigurare de viata);
• Asistenta permanenta pe durata colaborarii;
• O echipa dinamica;
• Program flexibil, adaptat nevoilor.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024