Gratis

Constructor / instalator

GENMOD SERV

Candidatul Ideal

#Experienta minim 1 an pe un post similar / constructii / realizarea acoperisurilor sau instalatii;
#Capacitate de lucru in echipa;
#Disponibilitate la efort fizic;
# se considera avantaj - permis cat. B si experienta ca si sofer / posesor auto minim 4 ani;

Descrierea jobului

#Executie si montaj structura metalica (sisteme de inchideri, acoperis, pereti fatade din tabla galvanizata, cutata, izolatii, panouri sandwich etc.);
#Manevrarea materialelor,ansamblelor si subansamblelor metalice;
#Pregatirea elementelor componente pentru structurile metalice;
#Asamblari si fixari de subansamble prinbuloane, nituri, suruburi.

BENEFICII:
#Pachet salarial motivant cu cresteri progresive;
#Cazare, masa si transport asigurate de angajator (pentru deplasari);
#Diurna;
#Bonusuri si prime;
#Transport asigurat partial / integral in functie de planul companiei;
#Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.

Descrierea companiei

Informatii generale

Companie autohtona cu o vechime de peste 9 ani.

Domeniul principal: producatia de rezervoare metalice de stocare lichide, structurilor metalice si incintelor tehnice si furnizarea serviciilor de mentenanta si service pentru acestea.

Punct de lucru: Ploiesti, Prahova.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024