Gratis

CONSILIER VANZARI

ANA RADU ATELIER S.R.L.

Candidatul Ideal

- Seriozitate, corectitudine, punctualitate;

- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii cat si cu restul echipei;

- Abilitati de lucru in echipa;

- Creativitate, simt estetic, dinamism;

- Deschidere la nou, spirit de initiativa;

- Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Outlook);

- Eventual cunostinte de contabilitate primara constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Postul disponibil face referire la activitatea aferenta a magazinul de profil din

Baneasa Mall si se refera strict persoanelor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄pasionate de rochii si fashion.

- Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare;

- Realizarea activitatii de vanzare;

- Implementarea sarcinilor trasate de catre directorul de magazin;

- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul;

- Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor;

- Utilizarea casei de marcat

- Incasarea vanzarilor (cash/carte credit);

- Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie si mercantizare.

- Oportunitati reale de dezvoltare a carierei,

- Salariu fix + bonus,

- Garantia ca va lucra intr-un mediu prietenos si dinamic.

Brandul ANA RADU a fost creat in anul 2008 de catre designerul Ana Radu.
Intr-o lume a modei in permanenta schimbare, Ana Radu propune o linie care sa reziste vitezei impuse de trenduri.
Creatiile Ana Radu sunt recunoscute pentru originalitatea designului, dar si pentru calitatea tesaturilor folosite.
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 5 Iul. 2024