Gratis

Consilier vanzari

SC REMBKA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre daca:
- esti o fire deschisa, comunicativa si iti place sa lucrezi cu clientii;
- esti sociabil si vrei sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica;
- vrei sa lucrezi intr-un sistem intr-o continua perfectionare care iti permite dezvoltarea ta profesionala;
- ai o vechime de minim un an in vanzari;
- experienta in domeniu ( constructii si instalatii ) constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Atributii:
- relationare cu clientii companiei;
- ofertarea produselor si negocierea acestor oferte;
- gestionarea bazei de clienti existente si atragerea de noi clienti;
- realizarea targetelor de vanzari, si a altor obiective stabilite;
- implicare in strategia echipei de vanzari;
- intocmirea documentelor comerciale ( oferta, comanda, factura, aviz, etc.)
- participarea la inventare sau alte procese colective efectuate in cadrul firmei.

SC REMBKA SRL este o companie ce activeaza in domeniul comertului cu materiale de constructii, in partea de vest a Romaniei. Avem trei puncte de lucru: doua situate in Timisoara si unul in Caransebes. Ne-am dezvoltat mereu, am reinvestit in fiecare an pentru cresterea calitatii relatiei, atat cu clientii cat si cu angajatii nostri.
"Cu noi totul e simplu!" e sloganul nostru si incercam, ca prin ceea ce facem zi de zi, sa aratam ca aceste cuvinte ni se potrivesc
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024