Gratis

Consilier vanzari

DIEGO Timisoara
2 poziții

Candidatul Ideal

👉𝗣𝗥𝗢𝗙𝗜𝗟 𝗖𝗔𝗡𝗗𝗜𝗗𝗔𝗧:
  • Experienta relevanta in vanzare pe o pozitie similara (preferabil in domeniul materialelor de constructii/amenajari interioare), este un avantaj;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Absolvent de studii medii/superioare;
  • Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
  • Atentie la detalii;
  • Punctualitate, responsabilitate, corectitudine si seriozitate.

Descrierea jobului

👉𝗥𝗘𝗦𝗣𝗢𝗡𝗦𝗔𝗕𝗜𝗟𝗜𝗧𝗔𝗧𝗜:
  • Oferirea de suport tuturor clientilor/vizitatorilor magazinului: informatii despre produse si modul de utilizare a acestora, consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile clientilor
  • Preluarea comenzilor
  • Prezentarea si vanzarea produselor;
  • Receptionarea marfurilor;
  • Popularea magazinului cu produse, preturi si documentarea acestora;
  • Mentinerea curateniei in mediul de lucru.
  • Venit fix motivant plus bonus din vanzare;
  • Posibilitatea unei cariere pe termen lung;

DIEGO este o echipă consolidată în adevăratul sens al cuvântului, în continuă dezvoltare şi reînnoire-redefinire. Datorită experienţei dobândite în peste 30 de ani de experienţă şi reţelei multinaţionale care cuprinde peste 150 de magazine, DIEGO joacă un rol important pe piaţa produselor de amenajări interioare. Reţeaua pune la dispoziţia clienţilor o gamă largă de produse destinate decorării uşoare şi practice a căminului ideal: parchet laminat, covoare şi mochetă, covoare PVC, perdele şi draperii, împreună cu accesoriile aferente.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024