Gratis

Consilier Vanzari

SC AUTOGLOBUS 2000 SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Experienta minim 2 ani in vanzari, preferabil vanzari auto, produse de valoare mare sau produse tehnice
Domiciliu stabil in Timisoara sau in zonele limitrofe
Persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre clienti
Dornic dе un job stabil pe termen mediu
Abilitati de comunicare, motivat de dezvoltare profesionala
Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Tratarea solicitarilor client conform politicilor companiei (timp de raspuns, identificare nevoi, oferire informatii, ofertare, drive-test, finantare, follow-up, etc)
  • Desfasoara constant activitati de prospectare pe clienti noi si din portofoliu, conform politicii companiei pentru intregirea portofoliului de clienti eligibili
  • Vanzare produse derivate (accesorii, garantii extinse, roti si anvelope, servicii, etc)
  • Contractare si livrare autovehicule
Beneficii
  • salariu de baza net de la 3.500 Ron net la 4.000 functie de experienta in vanzari si profilul candidatului
  • comision aditional din vanzari conform grila
  • bonuri de masa 735 Ron/luna
  • pachet de servicii medicale private
  • mediu de lucru profesionist (instrumente de lucru moderne, plan de inductie) cu posibilitate de dezvoltare profesionala si avansare in cariera
  • decontare transport pentru cei din zonele limitrofe orasului
  • vehicul de serviciu pentru pozitia de B2B

Autoglobus este dealer autorizat pentru Opel, Citroen, Iveco si mai nou Volvo printr-o firma din grup si reparator autorizat pentru Dacia, Renault, Peugeot cu o experienta de zeci de ani in domeniul auto.
Locatie in zona de sud a orasului, in polul auto de pe Calea Sagului .
Ne mandrim cu faptul ca suntem transparenti si onesti si pretuim in egala masura oamenii si rezultatele!
Aplica acum! https://www.autoglobus.ro/cariere.html

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024