Gratis

CONSILIER VANZARI

BILANCIA EXIM SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

LOCUL DESFASURARII ACTIVITATII:

SEDIUL CENTRAL CORBEANCA
SUCURSALA CRAIOVA
SUCURSALA CONSTANTA
SUCURSALA BACAU
SUCURSALA SUCEAVA
SUCURSALA IASI
SUCURSALA CLUJ-NAPOCA
SUCURSALA TIMISOARA
  • Experienta in vanzari (cunoasterea domeniului distributiei de echipamente poate reprezenta un avantaj)
  • Obisnuinta de a lucra conform unor obiective bine stabilite si a unor target-uri (realizabile si de bun simt)
  • Atitudine pozitiva, energie, perseverenta
  • Capacitatea de organizare, intr-un mod eficient, a activitatii profesionale si a timpului
  • Initiativa si spontaneitate
  • Abilitati de comunicare, de negociere si de lucru in echipa
  • Orientare catre oameni (clienti) si rezultate
  • Cunostinte de Word, Excel si Outlook
  • Cunoasterea limbii engleze / italiene poate reprezenta un avantaj
  • Disponibilitate pentru deplasari
  • Permis de conducere cat B
  • Capacitatea de a lucra in conditii de stres

Daca ai peste 90% din abilitatile de mai sus te asteptam la BILANCIA! Suntem ECHIPA PERFECTA sa iti dezvolti o cariera de succes!

Descrierea jobului

  • Mediu de lucru profesionist si competitiv
  • Training specializat la furnizori (in tara si in strainatate)
  • Cursuri interne si externe pe domeniul de interes in activitate
  • Perspectiva de evolutie in companie si in cariera
  • Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare (prime, comisioane, premii, bonusuri pentru performanta)
  • Masina de serviciu daca e cazul
  • Telefon performant / calculator / laptop / alta aparatura daca este necesara
  • Participarea la targuri si demonstratii in tara si in strainatate
  • Cursuri de dezvoltare personala, negocieri, vanzari, team-building-uri
  • Suport in activitate permanent
  • Echipa cu bune abilitati sociale, dornica sa te primeasca in cadrul ei!

BILANCIA este un lider european in domeniul importului si furnizarii de echipamente profesionale si accesorii pentru pregatirea, mentinerea si servirea preparatelor culinare si a bauturilor.
Compania noastra furnizeaza un pachet complet de produse si servicii post-vanzare, care satisfac cerintele oricarui business din Horeca si retail, indiferent de marimea acestuia.
BILANCIA este fondata in 1992 si are capital romanesc 100%.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024