Gratis

Consilier vanzari

Coriolan Aur Smarald S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

CORIOLAN este producătorul român numărul 1 de verighete și inele de logodnă cu o experiență de 30 de ani!

Candidatul ideal:

- Atitudine pozitivă față de oameni
- Capacitatea de a lucra cu valori mari
- Abilități de calcul și capacitatea de a lucra cu cifre
- Simț de răspundere și seriozitate
- Aspect plăcut
- Atenție distributiva
- Pachetul Office la nivel mediu

Descrierea jobului

- Consilierea clienților și preluarea comenzilor de verighete și inele de logodnă;
- Întocmirea ofertelor de preț pentru bijuteriile personalizate;
- Întocmirea documentelor necesare;
- Pregătirea spațiului comercial și întreținerea acestuia pe parcursul zilei.

Dacă îndeplinești criteriile de mai sus, te așteptăm în echipa FĂURARILOR DE FERICIRE!

Descrierea companiei

Viziteaza site-ul nostru:

www.coriolan.ro
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024