Gratis

CONSILIER VANZARI

INTERMOBILI FURNITURE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

SC INTERMOBILI FURNITURE SRL ANGAJEAZA CONSILIER VANZARI / REPREZENTANT VANZARI / CONSULTANT VANZARI / AGENT VANZARI PENTRU MAGAZIN DE MOBILA SI DECORATIUNI
PUNCT DE LUCRU: Centru comercial Danieli Design Bd. Ghencea, nr 154, Sector 6, Bucuresti

Profil Angajat:
  • Abilități de vânzător și orientare spre încheierea vânzării;
  • Abilități de comunicare și prezentare produse;
  • Putere de convingere;
  • Fire dinamică și cu atitudine pozitivă;
  • Cunoștințe utilizare PC - mediu;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Să informeze clienții asupra produselor și serviciilor oferite;
  • Să consilieze clienții în alegerea produselor potrivite;
  • Să ofere cele mai bune soluții tehnice și de design în configurarea mobilierul;
  • Să întocmeasca documentele necesare finalizării vânzării
  • Să mențina ordinea la locul de muncă.

Beneficii:
  • Pachet salarial fix + Bonus + Comision
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Stabilitate pe termen lung;
  • Mediu de muncă plăcut și dinamic;

Intermobili Furniture SRL este o companie de renume în domeniul mobilierului de lux, specializată în oferirea unor soluții de amenajare interioară de excepție. Cu o experiență considerabilă în industrie, ne-am consolidat poziția ca importatori de încredere al produselor de lux pentru clienții noștri.
Punem la dispoziția clienților noștri o gamă variată de mobilier de lux, iar opțiunile de personalizare sunt nelimitate. Fiecare piesă este atent proiectată pentru a îndeplini cele mai înalte standarde de calitate și estetică.
Misiunea noastră este să transformăm fiecare casă într-un spațiu de eleganță și rafinament. Ne angajăm să oferim clienților noștri nu doar mobilier de lux, ci o experiență completă de amenajare interioară care reflectă stilul și personalitatea fiecărui individ.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024