Gratis

Consilier Vanzari - Triumph Palas Iasi

ONITRADE LTD. SRL

Candidatul Ideal

Cautam coleg / colega :) pentru Magazin Lenjerie Intima - Triumph Palas Iasi

- pasionat / a in comunicarea cu clientii
- comunicativ / a
- resposabil / a
- calm / a
- rabdator / rabdatoare
- punctual / a
- capacitatea de a lucra in echipa
- dorinta in a se dezvolta personal intr o companie ce ofera sansa de avansare

Dacă ești o persoană orientată către clienți, cu experiență sau fara în vânzări și dornică să lucreze într-un mediu colaborativ, te invităm să aplici!

Descrierea jobului

- Consilierea clienților în alegerea produselor potrivite.
- Promovarea produselor și serviciilor noastre.
- Întocmirea documentelor de vânzare și gestionarea tranzacțiilor.
- Menținerea relațiilor cu clienții existenți și atragerea de noi clienți.
- Experiență anterioară în vânzări nu este necesarea dar constituie un avantaj.
- Abilități excelente de comunicare.
- Spirit proactiv și orientat către rezultate.
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta la un mediu dinamic.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Comision din vanzari
Oportunități de dezvoltare profesională.
Mediu de lucru prietenos și colaborativ.

Dacă ești pregătit să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV-ul tău.

Suntem o companie românească cu o experiență de peste 29 de ani pe piață, cunoscută pentru adaptabilitatea, inovația și originalitatea noastră. Ne adaptăm mereu la nevoile clienților și piață, oferind soluții unice și inovatoare. Suntem încântați să vă oferim servicii de calitate și să fim partenerul dumneavoastra de încredere pentru proiectele dumneavoastra.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024