Gratis

Consilier vanzari/ tester IT hardware in Slatina

SC GIA SISTEM SRL

Candidatul Ideal

Cautam persoana activa, energica, sa demonstreze ambitie si dorinta de munca,

Beneficii: salariu motivant cu contract full time pe perioada nedeterminata, bonuri de masa. Firma serioasa de renume pe plan local si national.

Salariu negociabil in functie de abilitatile si capacitatea de munca a candidatului.

Asteptam CV-urile dvs. prin ejobs. Doar candidatii selectati vor fi contactati. Multumim pentru atentia acordata acestui anunt!

Descrierea jobului

Magazinul Gia Sistem din Slatina angajeaza Consilier IT hardware, cu abilitati de tester.

Cerinte: Experienta in IT hardware minim 1 an. Foarte bune cunostinte hardware, pentru a verifica o varietate mare de configuratii de PC-uri, imprimante, copiatoare, laptopuri.

Viteza de lucru si buna organizare, capacitate de raportare si rezolvare a problemelor intampinate.

Despre Gia Sistem - companie autorizata Microsoft Registered Refurbisher SC Gia Sistem SRL ofera servicii integrate IT, avand 20 ani de experienta in domeniul importului de tehnologie IT. Gia Sistem este importator direct de calculatoare, laptopuri, servere, monitoare, imprimante laser si videoproiectoare, branduri Dell, HP, Compaq si Fujitsu Siemens, Acer, Lenovo (IBM), Xerox, Samsung, Lexmark, Philips.

Gia Sistem ofera servicii IT dedicate, dupa cum urmeaza:
- comercializarea de tehnologie IT second-hand
- refil cartuse si tonnere pentru imprimante;
- service calculatoare, laptopuri, monitoare LCD/TFT/PLASMA, televizoare, imprimante si videoproiectoare;
- curatare si optimizare hardware;
- configurari internet si retea;
- consultanta in domeniul IT.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024