Gratis

Consilier Vanzari Teren - Targu Jiu

TRITON SRL

Candidatul Ideal

Ne dezvoltăm și avem nevoie de noi membri în echipa noastră!
Căutam Consilier Vanzari Teren în Târgu Jiu, care sa contribuie la promovarea și vânzarea produselor companiei din gama de scule, unelte și consumabile către clienții de distribuție. Vei lucra îndeaproape cu o echipă de colegi implicați în procesul de atragere și fidelizare a clienților, prezentându-le gamele complexe de scule, utilaje, unelte, materiale și accesorii pe care le comercializam.

Cerințe și abilitați:
  • studii medii/superioare tehnice – constituie un avantaj;
  • experiența în vânzări constituie un avantaj;
  • abilitați avansate de comunicare scrisă și verbală;
  • atenție la detalii;
  • limba engleză - nivel mediu;
  • înțelegerea termenilor tehnici;
  • cunoașterea programelor de navigare Internet și a programului Microsoft Office;
  • spirit de echipa, dar și aptitudini de lucru independent.
  • domiciliul în Târgu Jiu sau împrejurimi

Descrierea jobului

  • promovarea și vânzarea produselor companiei;
  • administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • evaluarea clienților și oferirea de soluții personalizate, inclusiv consiliere tehnică;
  • negocierea condițiilor de vânzare, inclusiv prețuri, termene de livrare și cantități;
  • urmărirea realizării planului de vânzări;
  • furnizarea managementului societății de informații referitoare la acțiunile din piață ale concurenței, tendințe și/sau cerințe ale consumatorilor/revânzătorilor;
  • oferă consultanță tehnică de specialitate.

Ce oferim:
  • salariul se regăsește în totalitate în contractul individual de muncă și este impozitat conform legii;
  • lucrul într-un ambient ergonomic, dotat cu echipamente moderne de lucru;
  • programe de training
  • telefon, laptop, mașină de serviciu.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă de profesioniști care nu oferă doar produse și servicii, ci soluții complete, așteptăm să ne treci pragul și să ne cunoaștem mai bine!
Vino să ne cunoști și să devenim împreună și mai buni!

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Mai 2024