Gratis

CONSILIER VANZARI SISTEME FOTOVOLTAICE

SC PERFORM PREST HCE SRL

Candidatul Ideal

Ce căutăm la potențialii candidați:
- să aibă experienta în vânzări (panouri fotovoltaice, industria energetica constituie un avantaj)
- permis categoria B
- cunoștințe de operare PC, pachetul Office
- abilitatea de a lucra în echipă
- adaptare la un mediu dinamic
- domiciliu în Cluj-Napoca

Descrierea jobului

Responsabilitățile includ contactarea clienților prin telefon sau e-mail, oferirea de soluții personalizate pentru nevoile lor energetice, prezentarea avantajelor și beneficiilor produselor noastre și finalizarea vânzărilor la resedinta clientului. Poate fi necesara deplasarea in teren pentru analiza la fata locului. Candidatul ideal trebuie să poată lucra independent, să aibă o atitudine pozitivă și să fie orientat spre obiective.

Vom avea nevoie de tine si pentru:
  • a mentine o legatura stransa cu toti clientii nostri
  • a gestiona si centraliza solicitarile de oferta
  • a mentine relatiile cu furnizorii
  • a-ti folosi toate strategiile si abilitatile, ca sa transformi potentialii clienti, in clienti reali.

Electrosun.ro este o companie dinamică și inovatoare, specializată în instalarea panourilor fotovoltaice, care își propune să transforme modul în care este captata și folosita energia solara. Cu rădăcini adânci în proiecte de inginerie, ne mândrim cu faptul că aducem o perspectivă unică și valoroasă în industria energiei solare.
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024