Gratis

CONSILIER VANZARI - SHOWROOM

engine oil srl

Candidatul Ideal

Organizat
Seriozitate
Dorinta de lucru in echipa
Constituie avantaj exprienta in domeniu
Constituie avantaj permis de conducere cat B
Disponibilitate pentru norma intreaga

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Preluarea comenzilor telefonic/e-mail
Identificarea si recomandarea produselor compatibile cu necesitatile clientilor
Planificarea livrarilor
Intocmire documente intrare/iesire in platforma Smartbill
Gestiune si inventariere stoc

Se ofera:

Mediu placut de lucru
Echipa tanara
Salariu fix atractiv si bonusuri in functie de performanta
Tichete de masa
Formare profesionala
Pentru cei fara experienta se ofera pregatire profesionala

Descrierea companiei

Magazin online cu acumultori auto
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024