Gratis

Consilier Vanzari Showroom

Romstal

Candidatul Ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri din departamentul vanzari au devenit cei mai buni specialisti in domeniul instalatiilor si te asteapta alaturi de ei!

Acest job ti se potriveste daca esti o persoana:
  • dinamica, pasionata de domeniul designului interior (cu specific in zona produselor ceramice sanitare, produse pentru baie, etc)
  • cu bune abilitati de comunicare, vanzare si relationare cu clientii
  • care isi doreste sa invete cat mai multe lucruri in domeniul vanzarii de ceramice
  • organizata si orientata spre realizarea obiectivelor de vanzare
  • pozitiva, deschisa și cu spirit de echipa
  • onesta si integra;

Descrierea jobului

Rolul Jobului: Vanzarea produselor si echipamentelor din oferta companiei precum și consilierea clientilor in vederea alegerii solutiei optime

Vei consilia clientii pentru a oferi solutii de amenajare si estetica a spatiilor (din zona de gresie, faianta, mobilier, sanitare si accesorii pentru baie sau pentru alte spatii din casa lor pentru care avem produse) si vei realiza oferte pentru a finaliza cu succes vanzarea. In plus, va trebui sa urmaresti atingerea si depasirea obiectivelor de bussines, sa colaborezi cu colegii pentru buna desfasurare si finalizare a proceselor de vanzare si sa promovezi beneficii ale produselor din oferta companiei adaptate nevoilor clientului.

La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (30 ron/tichet) , prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Vei participa la multe traininguri tehnice si de vanzari.
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei
Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !

Romstal, parte a Romstal Group este o companie specializată în comercializarea echipamentelor de instalații pentru construcții ce activează pe piețele din România, Moldova, Ucraina, Serbia și Bulgaria. În prezent, avem la nivel național o rețea de 57 de magazine, două centre logistice și peste 1.000 de angajați.

Ce facem noi în Romstal? Ne dorim să inspirăm oamenii – angajați, clienți, parteneri – în timp ce răspundem nevoilor prezentului, cu grijă pentru generațiile viitoare. Găsim întotdeauna soluții moderne pentru provocările moderne ale vieții și investim real în dezvoltarea angajaților noștri. Tocmai de aceea, vrem ca tu să ai la îndemână atât abilitățile, cât și cunoștințele pentru a deveni cea mai bună variantă a ta, ca profesionist.

Vino la Romstal și alege-ți un job SMART pentru viitorul tău!
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024