Consilier vanzari Showroom Mobila- Centrul Comercial ALFA din Timisoara

Partizan Impex
2 poziții

Candidatul Ideal

Îți dorești să te alături unei echipe pasionate dе vânzări și design interior? Vino în echipa PARTIZAN IMPEX din Timisoara! Căutăm consilieri vânzări în cadrul magazinului nostru din Centrul Comercial ALFA din TIMISOARA.

Ne-am dori să ai:
  • Bune ablități dе comunicare, vânzare și relaționare cu clienții;
  • Experiență relevanta anterioară în vânzări/retail dе minim 1 an;
  • Să fii o persoană cinstita, deschisă, prietenoasă și cu spirit dе echipă;
  • Orientare spre rezolvarea problemelor si gasirea solutiilor optime;
  • Orientarea puternica catre rezultat.

Descrierea jobului

Consilierul nostru de vânzări din cаdrul ShowRoom-ului se vа ocupa de:
  • Promovаrea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele si politicile Partizan IMPEX;
  • Consilierea clienților în alegerea produselor potrivite din categoria mobilier și accesorii;
  • Mentinerea relatiei de colaborare cu furnizorii nostri;
  • Întocmirea documentelor interne specifice activității: oferte, facturi, nota de comandă, receptii marfa, etc (contabilitate primara);
  • Emitere bonuri fiscale, incasari prin POS sau Numerar;
  • Preluarea comenzilor de la client.

Beneficii:
  • Venituri incepand de la 3000 lei (format din salariu fix + tichete de masa);
  • Tichete de masa (40 lei/zi);
  • Comision motivant din vanzari;
  • Bonusuri de performanta;
  • Program de lucru intr-un singur schimb;
  • Mediu de lucru atractiv;
  • Prime pentru diverse evenimente;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Telefon de serviciu;
  • Echipă tânără și motivată;
  • Colegi entuziaști și profesioniști.

Suntem o companie care ofera stabilitate si care are obiectivul de a asigura produse de inalta calitate la un pret accesibil. Pentru ca am avut un an foarte productiv si ne dorim ca anul viitor sa fie si mai bun... Urmeaza sa deschidem o noua locatie PREMIUM in Centrul Comercial ALFA din TIMISOARA, asa ca ne am decis sa ne marim echipa.
Deci, daca te identifici cu standardele noastre, de abia asteptam sa te cunoastem.
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 27 Febr. 2024 Expiră 28 Mart. 2024