Gratis

Consilier vanzari showroom Braila

LONAMAD IMPEX SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Rolul tau este de a consilia clientii si de a le oferi solutii de amenajare interioara a locuintelor - mobilier pentru living, bucatarie sau dormitor, scopul final fiind convingerea lor si realizarea vanzarii. In plus, va trebui sa colaborezi cu ceilalti colegi pentru finalizarea proceselor de vanzare - intocmirea facturilor, bonurilor fiscale, inspectarea produselor inainte de plecare, etc.

Experienta nu este neaparat necesara, dar, in schimb ne dorim o persoana receptiva, proactiva si dispusa sa invete.

Cerinte:

• bune abilitati dе comunicare, vanzare si relationare cu clientii
• spirit dе echipa
• organizare si orientare spre realizarea obiectivelor dе vanzare

Descrierea jobului

Suntem o companie in continua dezvoltare si vrem sa atragem colegi care isi doresc sa creasca in acelasi timp cu ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂noi. Drept urmare, oferim oportunitati reale de dezvoltare si avansare in cariera.

Asadar, daca esti o persoana serioasa, dinamica, iti place sa relationezi cu oamenii si esti in cautare de un job stabil, pe termen lung - te asteptam la noi!

Atributii:

• promovarea produselor in showroom
• consilierea clientilor in alegerea produselor
• cunostinte de utilizare a calculatorului
• realizarea receptiei de marfa

Beneficii:

• oportunitatea unui loc de munca stabil
• dezvoltare profesionala si personala
• pachet salarial competitiv (salariu fix + bonuri de masa + bonusuri performanta)

Mobila Lonamad este o companie romanesca cu activitate in domeniul comercializarii produselor de mobilier. De peste 20 de ani suntem unul dintre cei mai importanți comercianti de mobilă din zona de Est a României. Suntem o companie in continua dezvoltare si cautam colegi care isi doresc sa evolueze si sa avanseze in cadrul companiei.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024