Gratis

CONSILIER VANZARI SERVICE

COOL UNIT EXPERT SRL

Candidatul Ideal

  • Persoană calmă, rabdătoare, cu atitudine pozitivă și proactiva;
  • Abilitati excelente de comunicare, socializare si relationare;
  • Dedicare pentru rezolvarea problemelor ridicate de clienţi;
  • Cunostinte de lucru cu Excel, Word, Internet, E- mail;
  • Cunostinte tehnice in domeniul reparatii auto si piese de schimb
  • Experienţă de minim 2 ani intr-o poziţie similară

Descrierea jobului

  • Informeaza clientii in legatura cu beneficiile produselor şi serviciilor, promovează serviciile oferite de catre companie;
  • Programeaza si intampina clientii ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄conform programarilor facute si informeaza periodic asupra stadiului lucrarilor;
  • Identifica nevoile clientului si ofera solutia optima in rezolvarea cererilor acestora;
  • Gestioneaza cu promptitudine solicitarile venite din partea clientilor;
  • Deschide comanda pentru lucrarile solicitate de clienti;
  • Preia si preda vehiculele clientilor;
  • Emite facturi pentru produsele si serviciile oferite clientilor;
  • Utilizeaza toate resursele puse la dispozitie in scopul imbunatatirii satisfactiei clientilor;
  • Respecta procedurile interne.

Beneficii:
  • • Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar;
  • • Mediu de lucru transparent bazat pe obiective;
  • • Pachet salarial motivant;
  • • Tichete de masa;
  • • Asigurare privata de sanatate;
  • • Decont de transport;
  • • Traininguri de specialitate pentru cunoasterea produselor;

COOL UNIT EXPERT este reprezentantul oficial CARRIER TRANSCICOLD in Romania. Compania COOL UNIT EXPERT, cu o bogata si indelungata experienta in industria agregatelor frigorifice pentru transporturi cu temperatura controlata, realizeaza vanzarea, repararea, intretinerea si montajul agregatelor marca Carrier la nivel national prin reteaua de parteneri si prin service propriu cu servicii de calitatea la un standard inalt.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024