Gratis

Consilier vanzari - Salariu Net pana la 4000RON + bonus

ETIC
4 poziții

Candidatul Ideal

CONSILIER VANZARI MAGAZIN ETIC
Posturile sunt disponibile pentru Sun Plaza
  • bune abilitati de organizare
  • adaptabilitate si seriozitate
  • atitudine orientata catre client
  • flexibilitate
  • spirit de echipa
  • capacitate de concentrare,atentie sporita,rezistenta la stres
  • simt estetic dezvoltat
  • puternice abilitati de comunicare si prezentare

Descrierea jobului

  • lucru cu casa de marcat
  • relationarea cu clientii magazinelor
  • cresterea numarului de clienti si urmarirea actualizarii bazei de date cu clientii
  • intocmirea la timp a diferitelor acte si rapoarte
  • receptionarea si transferul produselor
  • depistarea neregulilor din magazin
  • aranjarea produselor in magazin
  • implicarea in promovarea produselor
  • mentinerea curateniei in magazin
  • consilierea clientilor

Beneficii:
  • Salariu Net pana la 4000RON + bonus vanzari + concursuri.
  • Postul este disponibil pentru magazinul ETIC (SunPlaza)

SunPlaza
Calea Vacaresti, Nr 391, et. 1

Noi, la Etic, stim ca femeile isi doresc sa se simta bine in hainele lor. Sa fie admirate.Sa zambeasca atunci cand se privesc in oglinda. Suntem de 16 ani prezenti pe piata din Romania si atunci cand cream o colectie, ne gandim ce le-ar placea clientelor noastre sa poarte, de ce piese s-ar indragosti pe loc: haine chic, de calitate, mereu in ton cu tendintele, dar la un pret acesibil care sa le permita sa isi cumpere ceva nou ori de cate ori isi doresc.
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024