Gratis

Consilier Vanzari/Relatii Clienti - full time de la birou

UȘI365 PRODUCTION S.R.L.
3 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Postul disponibil este cel de Consilier Vanzari/Relatii Clienti.
Nu necesita experienta acest post (dar este intotdeauna binevenita), ci dorinta de a invata!

Cum ar trebui sa fie aceasta persoana pentru a-i garanta ca vom fi multumiti de ambele parti de aceasta colaborare:
1. Sa stie sa zambeasca, sa fie sociabila si sa ii placa sa vorbeasca, mult, de preferat la telefon;
2. Sa fie dispusa sa invete. Avem o multime de lucruri sa ii aratam pentru a o ajuta sa avanseze si oameni mereu pregatiti sa ii sara in ajutor atunci cand intampina probleme in acest proces;
3. Sa aiba abilitatea a intelege unele notiuni tehnice si matematice, intrucat domeniul nostru de activitate solicita asemenea informatii.
4. Sa fie bine organizata;
5. Sa fie harnica

Rezultatele vor aparea mai repede decat se asteapta.

Descrierea jobului

Compania Usi365, cu o experienta de peste 14 de ani pe piata usilor din Romania, importator direct de la fabrici din Europa, stocheaza cantitati mari de usi dedicate cladirilor rezidentiale si industriale. In aceasta perioada dorim sa ne marim echipa de vanzari si avem nevoie de o persoana cu forte proaspete.

Ce va face aceasta persoana?

1. Va prospecta piata si va actualiza informatiile dintr-o baza de date, ceea ce necesita cunostinte operare PC (pachetul MS Office, aplicatii web);
2. Va relationa telefonic si va gestiona potentialii clienti din baza de date, in vederea generarii ofertelor si a comenzilor;
3. Va trimite mail-uri pentru promovarea produselor companiei.

Ce oferim?

1. Salariu fix - Oferim un pachet salarial de 3200 lei net/luna, cu negociere dupa 3 luni, punctual, in functie de rezultate .
Doar prima luna va fi de internship - perioada de integrare si invatare.
2. Bonusuri de performanta (pot fi acordate imediat dupa ce au fost insusite procedurile de lucru aplicabile pentru acest post);
3. Posibilitatea de promovare in cadrul firmei;
4. Seriozitate (salariul si bonusurile le vei primi fara intarzieri...de fiecare data!);

Programul de lucru: luni-vineri este 9.00-17.00, la sediul nostru din Calea Chisinaului, nr 25.
In functie de rezultate, oferim posibilitatea de a lucra Hibrid.

ATENTIE ! Inainte de a aplica pentru acest job va rugam sa parcurgeti cu atentie conditiile prezentate si sa va autoevaluati disponibilitatea participarii la un interviu cu maxima seriozitate, pentru a evita eventualele neplaceri datorate intarzierii sau, si mai grav, a neparticiparii la interviu.

Succes!

Nascuta din dorinta de a oferi produse de o calitate superioara, dar tinand cont de tendintele dintr-un domeniu aflat mereu in schimbare, compania Usi365 s-a impus rapid pe piata distribuitorilor de usi rezidentiale si industriale, avand o evolutie rapida si sigura, devenind in doar cativa ani, una dintre cele mai de incredere companii de profil din Romania.

Usi 365 si-a inceput activitatea pe piata romaneasca in 1992 cunoscuta sub denumirea Depozit de Usi, avand ca obiect de activitate comercializarea si furnizarea de usi de interior din MDF, usi de exterior, usi tehnice antifoc si usi metalice. Suntem importator direct de usi de interior si usi metalice antifoc, cu provenienta Cehia, Polonia si Italia. Comercializam si distribuim o gama variata de usi de interior, usi pline sau usi cu sticla, usi glisante, usi duble, usi de camara, atat in Iasi, cat si in celelalte zone din tara, printr-o retea unica de distributie sau prin parteneri.

Suntem dedicati 100% in ceea ce facem si permanent cautam solutiile cele mai avantajoase pentru solicitarile clientilor nostri. Asiguram stocuri permanente pentru dimensiunile standard si garantam livrare in maxim 48 de ore, oriunde in Romania. Relatiile de lunga durata si experienta pe care o avem cu furnizorii, garanteaza clientilor livrarea comenzilor la timp, precum si continuitatea marfurilor in stoc;astfel, la noi veti gasi permanent produse cu aceleasi caracteristici. Diversificam periodic gama de produse, adaugand culori noi ce sunt in tendinte, precum si alte dimensiuni si accesorii; reusim astfel sa fim un partener care ofera clientilor o gama completa de usi, de actualitate. Profita si tu ACUM de capabilitatile noastre!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024