Gratis

Consilier vanzari produse detailing auto

Automobilus International S.R.L.

Candidatul Ideal

- Experienta anterioara in domeniul de detailing auto obligatorie;
- Seriozitate, rigurozitate si disciplina;
- Atitudine dinamica si proactiva;
- Competenete de operare PC(MS Office, web, mail);
- Foarte bun comunicator, deschis, rabdator, rezistenta crescuta la stres;
- Orientare catre client si nevoile acestuia;
- Atentie la detalii si responsabilitate;
- Abilitati dе lucru in echipa;
- Cunoasterea Smartbill, WINMentor, SAGA si a platformei Emag constituie un avantaj;

Descrierea jobului

- Procesarea comenzilor online si consilierea clientilor din magazin;
- Picking pentru comenzile de detailing (fara ambalare);
- Prezentarea produselor catre clientii B2B, mentinerea unei legaturi stranse cu clientii B2B;
- Mentinerea unor relatii de colaborare pe termen lung, fidelizarea clientilor;
- Adaugarea de noi clienti la portofoliul actual al companiei folosind mijloacele puse la dispozitie;

Beneficii:
- Nivel salarial : 3500-4000 lei Net + comision din vanzari, bonuri de masa, in functie de experienta;
- Program: Luni-Vineri interval 9-17, nu se lucreaza in weekend-uri si in zilele libere de sarbatori legale;
- Locatie: la 5 min de statia de metrou Raul Doamnei;

AUTOMOBILUS se specializează în principal în comerțul cu produse auto, incluzând piese auto, vopsele auto, produse de detailing si polishing auto. De la intrarea pe piață în 2016, ne-am diferențiat printr-un angajament ferm față de calitate și printr-o relație strânsă cu clienții noștri, construind o bază solidă de zeci de mii de clienți mulțumiți. Ceea ce ne distinge este abordarea noastră unică față de nevoile clienților, subliniată de motto-ul nostru: 'Piese, vopsele și detailing auto. Totul într-un singur loc.' În plus, suntem mândri să oferim servicii personalizate și o gamă diversificată de produse de înaltă calitate. La AUTOMOBILUS, nu suntem doar un furnizor - suntem partenerul tău de încredere în toate aspectele legate de îngrijirea și întreținerea autovehiculelor, asigurându-ne că experiența ta cu noi este întotdeauna deosebită și unică.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024