Gratis

Consilier Vanzari PNK Boutique Calea Victoriei

PINK FASHION SRL

Candidatul Ideal

  • Asigură asistența și consilierea clienților si identifică nevoile clienților
  • Promovează și vinde produsele, oferind într-un mod profesionist toate informațiile necesare în concordanță cu strategia de vânzări
  • Este întotdeauna informat cu privire la tendințele în moda
  • Menține un mediu de lucru curat si profesionist în magazin
  • Cunoaște produsele si colecțiile brandului
  • Implementează si comunica ofertele promoționale in magazin
  • Realizează recepția produselor, organizare stoc, verificarea preturilor de vanzare
  • Rezolvă sesizările clienților
  • Intocmeste documente specifice activitatii: raport de gestiune, registrul de casă, facturi, etc

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Ce oferim:
  • Pachet salarial motivant, conform cu experiența
  • Salariu fix + bonuri de masa + comision din vânzări
  • Beneficii la achiziționarea produselor PNK Casual
  • Prime ocazionale
  • Mediu de lucru dinamic, modern si prietenos
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională alături de o echipă tânără si dinamică

Lansat in anul 2002, brandul românesc PNK Casual se adresează femeilor stilate si de succes. Cu o viziune trendy si urbană asupra modei, PNK Casual abordează un design clasic, mereu însa aliniat la cele mai noi trenduri fashion. Colectiile PNK Casual vin in ediții limitate si sunt permanent reînnoite, pentru a oferi diferențiere si unicitate. PNK Casual înseamna noutate permanentă, originalitate, adaptabilitate si calitate remarcabilă.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024