Gratis

CONSILIER VANZARI PIESE AUTO

SC AUTO NAHARNEAC SRL

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, determinata, responsabila si ambitioasa.
Bune cunostinte in domeniul auto.
Studiile tehnice constituie un avantaj.
Experienta in domeniul vanzarilor pieselor auto.
Obligatoriu cunoscator al programului TEC-DOC.
Conostinte de operare in programe de identificare piese auto.
Abilitati excelente de comunicare si dorinta de invatare si perfectionare.
Disponibilitate pentru lucru intens si grad inalt de flexibilitate personala.
Mediu de lucru placut intr-o echipa dinamica si in plina dezvoltare.

Descrierea jobului

Raspunde de gestionarea pieselor auto.
Efectueaza receptia pieselor si accesoriilor auto.
Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor in baza de date a firmei.
Tine evidenta comenzilor de piese.
Identifica piesele si accesoriile auto in programele de cautare speciale.
Mentine legaturi cu furnizorii de piese.
Raspunde de aranjarea produselor in magazin.
Lucreaza cu casa de marcat incasand contravaloarea produselor si serviciilor achizitionate de clienti.
Ofera consiliere clientilor pentru piese si accesorii auto.
Efectueaza inventarierea produselor.

Cu un istoric de 23 de ani de continua dezvoltare, echipa Auto Naharneac este o echipa tanara, formata din 30 de membri, avand un inalt grad de responsabilitate, fiecare dintre noi fiind total implicati in mentinerea unei relatii apropiate cu clientii nostri.
In cadrul service-lui functioneaza urmatoarele departamente:
- Magazin piese auto;
- Statie ITP;
- Mecanica;
- Electric/diagnoza;
- Tinichigerie-vopsitorie;
- Spalatorie si cosmetica auto.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024