Gratis

Consilier Vanzari / Optometrist

OPTICRIS
5 poziții

Candidatul Ideal

Conslier Vanzari/Optometrist in Bucuresti, Tg-Mures, Cluj-Napoca

Cerinte:
• Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, compania asigurand traininguri de specialitate
• Persoana dinamica, organizata, responsabila
• Excelente abilitati de comunicare
• Experienta in consiliere branduri de lux reprezinta un avantaj
• Studii de specialitate - doar pentru pozitia de optometrist
• Cunostinte de baza in domeniile optometrie / optica oftalmica - doar pentru pozitia de optometrist.

Descrierea jobului

  • Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in centre de optica premium
  • Intampinarea si identificarea nevoilor clientilor
  • Oferirea de consultanta clientilor premium
  • Derularea activitatilor de gestionare a magazinului
  • Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora
  • Prescriptie de ochelari si lentile de contact - doar pentru pozitia de optometrist
Beneficii:
• Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
• Pachet salarial deosebit de atractiv
• Posibilitati de promovare
• Sistem centralizat de training-uri profesionale

Opticris - retea nationala de centre de optica medicala computerizata
  • 30 de ani de experienta in domeniul opticii medicale si al ochelarilor de soare, o traditie de excelenta in calitatea serviciilor si a produselor, unde se intalnesc profesionalismul medical, promptitudinea in servicii cu bunul gust si estetica produselor noastre.
  • Partenerul liderilor mondiali si comercializarea brandurilor Cartier, Lindberg, Chrome Hearts, Tiffany, Bvlgari, Miu Miu, Oliver Peoples, Alain Mikli, Prada, Burberry, Dolce Gabbana, Versace, Persol, Ray-Ban, Vogue, Sferoflex, Anna Karin Karlsson, Elie Saab, Chirstian Dior, Fendi, Jimmy Choo, Oxydo, Moschino Love, Carrera, Polaroid, Pierre Cardin, Opticris, Cris si se afla in avangarda tendintelor de fashion din intreaga lume.
  • 26 locatii premium de optica medicala in 10 orase ale tarii
Publicat 26 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 27 Mart. 2024