Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Consilier Vanzari / Optician / Optometrist

ZOF Optogerman SRL
3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne dorim să:
- Ne convingi de bunele tale abilități de comunicare, negociere și ascultare activă
- Îți doresti să înțelegi nevoile clientului și să îi oferi soluția potrivita
- Fi o persoana responsabilă, rabdătoare, serioasă si atentă la detalii
- Ai dorința de perfecționare și dezvoltare în domeniul optometriei

Descrierea jobului

- Efectuarea de consultații optometrice , determinare dioptrii
- Întocmirea rapoartelor
- Recomandarea lentilelor de corecție / protecție , în ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄funcție de nevoile clienților
- Rezolvarea provocărilor în relaționarea cu clienții
- Gestionarea punctului de lucru

Beneficii oferite:
- Speri la o viață mai bună.
- Speri să faci lucrurile cu mai mult drag.
- Speri ca viața ta să aibă mai mult sens.
- Să câștigi mai mult.
- Să ai timp și bani pentru tine, familie și bucuriile pe care le poți simți doar în viața asta.
- Speri să poți călători acolo unde nici nu îndrăznești să visezi că poți ajunge.
- Sper să poți lucra de oriunde, nu doar dintr-o clădire care îți ucide visele.
- Speri să crești, să te dezvolți, să te autodepășești.
- Să fii direct responsabil de cât câștigi, astfel încât să merite să fii mai bun.
- Speri să-ți faci programul cum dorești tu, nu cum zice condica.

Zof Optogerman este o companie care a luat fiinta in 2008. Ca si domeniu de activitate ne ocupam de cumpararea, administrarea si vinderea ramelor si a lentilelor. Oferim si consulatii la cele doua cabinete din Pitesti, unde lucreaza cei mai buni medici oftalmologi. Suntem intr-o continua dezvoltare si cautam oameni care sa faca parte din povestea noastra pentru ca medicina este cel mai complex si interesant domeniu.

Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 10 Iul. 2024