Gratis

Consilier Vanzari & Montator OCHELARI

TURQUOISE OPTIC
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti pasionat de creativitate?
Rabdarea,indemanarea si atentia la micile detalii te caracterizeaza?
Atunci hai in echipa noastra,sa ne fi coleg/a pe postul de MONTATOR OCHELARI,iar noi te vom aprecia si rasplati asa cum meriti.
Experienta in domeniu,NU este necesara.
Te vom invata noi.
Daca totusi vrei sa faci parte din echipa noastra dar nu te atrage acest job,te anuntam ca mai avem un post disponibil pentru CONSILIER VANZARI produse oftalmologice.(necesar permis de conducere categoria B cu vechime minim 1 an)

Descrierea jobului

MONTATOR OCHELARI:
Atributii:Slefuirea si asamblarea lentilelor pe rame,conform retetei primite.
program lucru luni-vineri intre orele 09.00-17.00
Salariu intre 3000-4000 fiind ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈compus din parte fixa+bonusuri din montajele executate.

CONSILIER VANZARI:
Atributii: pregatirea,verificarea si livrarea comenzilor de ochelari catre opticile medicale din orasele ptr care aplicati si in imprejurimile acestora.
Program de lucru : Luni-Vineri intre orele 10.00-18.00
Salariu intre 3000-4500 fiind compus din parte fixa+bonusuri din vanzari

Compania Turquoise Optic SRL s-a infiintat in anul 2020,dar experienta echipei in acest domeniu este de peste 8 ani.
In tot acest timp am,crescut,am devenit din ce in ce mai experimentati si in clipa de fata reusim sa oferim clientilor nostri servicii de cea mai inalta calitate.
Avand 4 linii de montaj pe masini automate de ultima generatie,reusim sa facem montaje de cea mai inalta calitate,fiind NR 1 in ultimii anii in acest domeniu in Judetul Constanta.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024