Gratis

CONSILIER VANZARI mobilier de bucatarie

Kitchen Total Solution S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra pentru a lucra alaturi de colegi pasionati de design, mobilier si vanzari!
  • Esti o persoana optimista, organizata, avand experienta in vanzari de minim 2 ani (experienta in vanzarea de mobilier/electrocasnice constituie un avantaj);
  • Lucrezi bine in echipa dar si individual;

Cerinte:
  • Studii medii finalizate ( studiile superioare reprezinta un avantaj)
  • Limba engleza scris si vorbit - nivel mediu;
  • Cunostinte PC – Word si Power Point - nivel mediu;

Descrierea jobului

  • Consilierea clientilor si prezentarea produselor in showroom;
  • Realizarea si prezentarea ofertelor in functie de solicitarile individuale ale clientilor;
  • Urmarirea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂comenzilor in productie si montajele la clienti;
Beneficii:
  • Primesti un salariu atractiv in functie de experienta profesionala;
  • Castigi comision din vanzari, bonuri de masa, deplasari internationale la targuri de profil, prima de vacanta si bonus de sarbatori.
  • Vei beneficia de training specializat in showroom si la partenerii nostri, inclusiv in Italia/ Germania, pentru a reprezenta cu succes imaginea brandurilor pe care le detinem in portofoliu;

Pasiunea pentru design si amenajari interioare se regaseste in fiecare detaliu din cardul proiectelor de mobilier Kitchen Inc. Va invitam alaturi de o echipa dinamica si creativa, in showroom-ul nostru din Bucuresti din zona Dorobanti , intr-un spatiu cu un design unic și o varietate de produse si branduri.

Va rugam sa ne trimiteti CV la adresa de mail: recrutare@kitcheninc.ro

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024