CONSILIER VANZARI - MARIA LUCIA HOHAN, BANEASA SHOPPING MALL

MLH CREATION FACTORY srl
4 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experiență anterioară în vânzare directă B2C în magazin/showroom moda sau customer service - preferabil minim 6 luni - 1 an;
  • Ideal experiență în moda, styling, studii de design vestimentar;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Curiozitate și proactivitate în găsirea de soluții și idei;
  • Orientare catre client, adaptabilitate si spirit de echipa
  • Cunoașterea limbii engleze - nivel mediu.

Descrierea jobului

Consilier vanzari pentru magazin fashion de lux situat in Baneasa Mall

Descrierea job-ului
  • Consilier de vânzări – program full time. Turele vor fi distribuite atat in timpul saptamanii cat si in weekend, sarbatori legale.
  • Întocmirea documentelor specifice activitatii si utilizarea echipamentelor de vanzare: operare casa de marcat, calculator, POS, imprimanta, sistem intern de gestiune, etc.
  • Participarea la activitatile de pregatire, organizare si prezentare a produselor din magazin
  • Desfasurarea activitatilor specifice - organizare stoc, rapoarte de vanzari, gestionare, receptie marfa, verificarea preturilor de vanzare
  • Consilierea clientelor in alegerea tinutei perfecte
  • Comunicarea ofertelor, promotiilor si a beneficiilor din cadrul programului de fidelizare a clientelor
  • Mentinerea spatiului de magazin in conditii optime de curatenie si functionalitate

Ce oferim?
  • Salariu atractiv + bonus din vânzări;
  • Tichete de masa;
  • Traininguri pentru cunoașterea produselor;
  • Decont abonament transport in comun;
  • Prima de recomandare pentru colegi noi
  • Uniforma oferita de companie
  • Prime si beneficii pentru loialitate in companie

Descrierea companiei

www.marialuciahohan.com

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024