Gratis

CONSILIER VANZARI MAGZIN DE LUX

ANTICA SARTORIA S.R.L.

Candidatul Ideal

1. Experiență relevanta in vazari

2. Abilități de Comunicare

3. Abilități de Ascultare

4. Abilități de Prezentare

5. Cunoașterea Produselor

6. Abilități de Vânzare

Descrierea jobului

Ce vei face:
Consiliază clienții în alegerea celor mai potrivite produse și stiluri în funcție de preferințele și nevoile lor;
Asigură o experiență de cumpărături plăcută și personalizată pentru fiecare client;
Gestionează stocul de produse și menține ordinea și curățenia în magazin;
Participă la organizarea și etichetarea produselor în magazin;
Îndeplinește obiectivele de vânzări și contribuie la creșterea vânzărilor magazinului;
Menține relații profesionale cu clienții și dezvoltă o bază de clienți loiali;
Studiază și cunoaște produsele și tendințele actuale din industria modei pentru a oferi informații relevante clienților.
Răspunde la întrebările clienților și rezolva problemele acestora cu profesionalism
Ce oferim:
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de energie;
Posibilitatea de a lucra cu branduri de top și de a fi mereu la curent cu cele mai noi tendințe în modă;
Training și dezvoltare profesională pentru a-ți îmbunătăți abilitățile de vânzare și cunoștințele despre modă;
Un pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță;
O echipă prietenoasă și sprijinitoare care îți va oferi suport în dezvoltarea ta profesională;
Posibilitatea de a colabora cu clienti de elita;
Oportunități de avansare în cadrul companiei în funcție de performanță și abilități.Cerințe:
Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar în industria modei este un avantaj;
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
Pasiune pentru modă și cunoștințe despre tendințele actuale;
Atenție la detalii și abilități organizatorice;
Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și sărbători;
Abilitatea de a lucra în echipă și de a-ți atinge obiectivele de vânzări.Dacă ești o persoană entuziastă, orientată către clienți și pasionată de modă, te invităm să aplici pentru poziția de Consilier vanzari . Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență de cumpărături unică pentru clienții noștri!

Antica Sartoria este o celebrare a luxului și eleganței, adresată unei clientele selecte. Prin intermediul acestei campanii, ne propunem să evidențiem rafinamentul și calitatea brandurilor de lux pe care le comercializăm. Fiecare detaliu al campaniei este meticulos conceput pentru a sublinia exclusivitatea și distincția produselor noastre. De la materialele premium și designul impecabil până la experiența unică a cumpărăturilor, dorim să oferim clienților noștri o incursiune în lumea luxului autentic.
Publicat 30 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 29 Apr. 2024