Gratis

Consilier vanzari: Magazine Nike Bucuresti

SPORT TIME TRADE
16 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de Consilieri Vanzari pentru magazinele NIKE din Bucuresti.
Dacă ești o persoana deschisa, pozitiva si iti place sa lucrezi in echipa, te invităm să te alături echipei Sport Time, distribuitorul produselor NIKE în România.

Descrierea jobului

Abilitati:
  • Organizare si prioritizare
  • Comunicare
  • Initiativa, Flexibilitate
  • Cu sau fara experienta profesionala
  • Orientare spre client

Descrierea jobului:
  • Intampinarea si consilierea clientilor cu scopul de a le oferi produse potrivite pentru nevoile lor;
  • Promovarea si vanzarea produselor Nike;
  • Aranjarea produselor in magazine si inlocuirea produselor vandute;
  • Verificarea preturilor produselor existente pe raft;
  • Activitati in depozit: aranjare, alarmare, pretuire;
  • Activitati de receptie marfa, transfer de marfa;
  • Activitati de lucru cu casa de marcat.

Beneficii:
  • Mediu de lucru energic și orientat spre echipă;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masă: 35 lei/zi lucrată;
  • Reducere de angajat în magazinele NIKE și celelalte magazine ale grupului;
  • Abonament medical în clinicile partenere;
  • Transport decontat: abonament la transportul în comun;
  • Învățare continuă;

În calitate de distribuitor al brandului Nike în România, SPORT TIME TRADE SRL este parte din SPORT TIME GROUP, distribuitor Nike în Serbia, România, Bulgaria, Bosnia și Herțegovina, Macedonia de Nord, Muntenegru și Albania. Ca distribuitor al mărcii de top din industria echipamentelor sportive, ne orientăm către valori concentrate pe dezvoltarea creativității, calității și inovației, nevoile clienților, angajaților și comunității.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024