Gratis

Consilier vanzari magazin

SC SELERON SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de vânzări și deschisă la provocările zilnice dintr-un mediu de lucru dinamic pentru a se alătura echipei noastre din cadrul magazinului Botoşani. Dacă ești comunicativ(ă), orientat(ă) către rezultate și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, te așteptăm în echipa noastră!
- sa detina obligatoriu, cel putin studii medii
- cunostinte in utilizarea calculatorului
- abilitati de comunicare
- abilitati de planificare si organizare
- initiativa
- onest, sociabil, dinamic.
- experiență anterioară în vânzări sau servicii clienți (constituie avantaj)
- abilități excelente de comunicare și negociere
- orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor
- capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Consilierea clienților în alegerea produselor potrivite pentru nevoile lor;
- Promovarea și vânzarea produselor și serviciilor noastre ;
︁︀​︂︃︃​︇︅​︀- Întocmirea și gestionarea corectă a documentelor și a tranzacțiilor;
- Menținerea unui nivel ridicat de cunoștințe despre produsele noastre și tendințele din piață;
- Asigurarea unui mediu plăcut și profesional pentru clienți şi colegi

Beneficii:
- Oportunitatea de a te dezvolta profesional într-un mediu dinamic și plin de oportunități
- Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri în funcție de performanțe
- Prime de Paşte, Crăciun şi cu alte ocazii speciale
- Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi
- Concediu anual începând cu 21 de zile lucrătoare
- Vouchere de vacanţă, pentru început, în valoare de 2.800 lei / an
- Training și suport continuu pentru a te ajuta să atingi succesul în rolul tău
- Abonament bookster
- Asigurare privată de sănătate
- Mediu de lucru plăcut și stimulativ de luni până vineri între orele 8 şi 17
- Sărbători legale libere

SC SELERON SRL este o afacere de success, creata la inceputul anului 2007, in Suceava, de o familie de antreprenori romani. In prezent, SC SELERON SRL acopera aproximativ 95% din teritoriul national, prin intermediul agentilor de vanzari si a magazinelor proprii, fiind cea mai importanta firma din Romania in domeniul produselor de vopsitorie auto.
Datorita ambitiei si implicarii, SC SELERON SRL va continua cu pasiune sa creeze noi parteneriate, sa lanseze produse noi, sa le modernizeze pe cele deja existente, va continua expansiunea, se va concentra pe munca pentru a oferi servicii si produse de calitate clientilor, care merita tot sprijinul si efortul, pentru ca satisfactia lor reprezinta cheia succesului nostru.
Alatura-te firmei noastre, ca sa evoluam impreuna!
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024