Gratis

CONSILIER VANZARI Magazin XXXLutz Militari / Pallady

XXXLutz Mobilier SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

"Cu soarele în inimă, împreună spre succes". Aceasta este filozofia noastră. Asta înseamnă că fiecare angajat XXXLutz își îndeplinește sarcinile cu putere, bucurie și entuziasm în fiecare zi și încearcă să devină numărul 1 în domeniul în care activează.
Vino si tu in marea familie XXXLutz si mergi alaturi de noi spre success! Consilier vanzari - Magazin XXXLutz Pallady/ Militari

Angajam consilieri de vanzari pentru locatiile Militari (Domnesti) si Pallady

Poti face parte din echipa XXXLutz daca :
  • Ai studii medii finalizate;
  • Ai o atitudine pozitiva si bune abilitati de comunicare;
  • Detii abilitati de operare PC la nivel mediu;
  • Ai experienta relevanta intr-o pozitie simliara;
  • Ai disponibilitate de a lucra in weekend.

Descrierea jobului

La XXXLutz se pune preț pe eficiența cu care fiecare își atinge obiectivele. Iata ce face un consultant de vanzari:
  • Ofera consiliere profesionala clientilor prin identificarea nevoilor si recomandarea celor mai bune solutii;
  • Se implica activ in promovarea articolelor si accesoriilor pentru casa;
  • Ofera informatii complete si propune solutii potrivite;
  • Proceseaza corect comenzile.
Ce iti oferim ?
Angajații motivați și bine instruiți reprezintă baza succesului.
De aceea iti oferim:
  • Un loc de muncă atractiv și sigur într-un mediu orientat spre tendințe, cu oportunități excelente de avansare și dezvoltare;
  • Sprijin pentru a te acomoda si dezvolta;
  • Cursuri de specializare și formare profesionala;
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix + sistem de bonusare în funcție de performanță);
  • Tichete de masa;
  • Abonament la clinica medicala privata.
  • Transport de la statia de metrou Pacii - pentru magazinul din Militari
Lucrează într-o companie de succes, modernă și inovatoare, în continuă expansiune!

Te invităm în marea familie XXXLUTZ, unde te aşteaptă şcolarizări în cadrul unei echipe dedicate, recompense financiare orientate către performanţă şi opţiuni atractive pentru dezvoltarea ta profesională! Compania XXXLutz KG a fost înfiinţată în 1945 în Austria. Din 1973 menţine o politică de expansiune constantă, iar în ultimii ani a deschis în jur de 10 magazine noi pe an.

În total grupul XXXLutz operează 320 de filiale. 25.700 de angajaţi activează în cadrul grupului, acesta fiind în prezent în top 3 cei mai mari retaileri de mobilier.

Lucrează la XXXLutz !

XXXLutz oferă de peste 70 de ani locuri de muncă atractive și sigure cu oportunități excelente de promovare și câștig. Peste 25.000 de angajați se dezvoltă zilnic în cele mai variate domenii de activitate și departamente.

Daca esti o persoana ce isi doreste sa se dezvolte profesional in domeniul comertului, vrei mai mult de la viata, esti pozitiva si gata de a descoperi o lume plina de provocari, alatura-te si creste cu XXXLutz.

Cautam si credem in oameni ca tine ! ​
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024