Gratis

Consilier vanzari - Magazin naturist Doctorul Naturii

HYPERICUM IMPEX SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Responsabilitate si seriozitate
- Experienta anterioara in comertul cu produse naturiste sau farmaceutice;
- Disponibilitate pentru program de lucru în 2 schimburi;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora
- Promovarea si comercializarea produselor din magazin
- Receptionarea marfurilor, etichetarea si aranjarea produselor la raft;
- Inventarierea partial sau totala a stocului din magazin;
- Verificarea valabilităţii produselor;
- Asigurarea ordinii si curateniei in magazin

Magazinele Doctorul Naturii: mai aproape de clienți printr-o abordare holistică
Nouă, celor de la Hypericum, ne place să creștem odată cu cerințele pieței și cu exigențele clienților noștri, fără a renunța la identitatea și valorile noastre. Astfel, acest deziderat se reflectă și în noul nostru concept pentru magazinele Doctorul Naturii. Mai mult decât un simplu magazin naturist, în viziunea noastră, Doctorul Naturii este un magazin holist, orientat spre fidelizarea și informarea corectă a clienților noștri.

Vrem ca magazinele noastre să inspire o stare de bine și optimism, astfel, am îmbunătățit și designul acestora. Am ales culorile cele mai dragi nouă, verdele și galbenul și le-am îmbinat armonios cu lemnul natural.
Nu în ultimul rând, ne-am asigurat ca, pe lângă produsele noastre ce vor beneficia de prețuri de producător, să adăugăm ofertei magazinelor și cele mai căutate branduri românești și străine. Astfel, la Doctorul Naturii, clienții vor putea alege dintr-o gamă largă de suplimente naturale și alimente funcționale. Iar dacă oferta generoasă va crea dificultăți în alegerea produselor de către clienți, personalul nostru calificat (farmaciști, asistenți medicali, specialiști în fitoterapie), va asista cu amabilitate procesul decizional.
În concluzie, prin modernizarea magazinelor noastre și implementarea unui nou concept, ne dorim să transformăm Doctorul Naturii într-un magazin cu adevărat holist prin care să îmbunătățim experiența clienților noștri și să stabilim un nou standard de calitate pe segmentul magazinelor naturiste din România.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024