Gratis

CONSILIER VANZARI - Magazin Miniso

MINISO HOME ROMANIA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Esti serios si responsabil ?
... atunci chiar despre tine este vorba !

Echipa MINISO cauta colegi noi cu sau fara experienta din Bucuresti sau Timisoara, Craiova, Targu Mures, Ploiesti, Constanta, Brasov, Arad, pentru magazinele noastre!!!

Ce trebuie sa ai?

Tot ceea ce este necesar pentru a asigura un nivel ridicat de servicii pentru clientii MINISO:
Naturalete, energie, zambet placut, atitudine competitiva, abilitati de comunicare, si in special disponibilitatea de a veni la munca cu placere .
Minim studii medii si cunostinte minime de utilizare PC;

Ne dorim un coleg/colega cu:
* Atitudine pozitiva;
* Abilitati de comunicare si relationare;
* Care intelege si ii place sa faca parte si sa munceasca in echipa;
* Seriozitate, corectitudine, punctualitate;

Descrierea jobului

Ce dorim sa faca?
· Consilierea clienților în alegerea produselor MINISO;
· Promovarea imaginii companiei;
· Încasarea contravalorii produselor;
· Aranjarea produselor în magazin;

OFERTA MINISO
• Salariu, bonus de performanță, tichete de masă, prime;
• Acces la programe de dezvoltare personală și profesională;
• Echipă tânără, alături de care să lucrezi cu plăcere;
• Șanse reale de promovare in poziția de Store Manager si Asistent Manager Magazin, odată cu deschiderea noilor magazine;

Noi, cei de la MINISO, ne mândrim să facem parte din brandul chinezesc cu cea mai rapidă perioadă de expansiune din rândul marilor comercianți, având deja peste 4000 de magazine în întreaga lume.

În 2018 am pătruns și pe piața din România, am deschis 16 magazine iar până în anul 2024 ne propunem să atingem un număr de 40 magazine la nivel național, în care vom comercializa produse pentru casă și frumusețe, precum și accesorii digitale.
Suntem o echipă tânără, dar ambițioasă! Și ne căutăm colegi pe măsură!
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024