Gratis

Consilier Vanzari Magazin InfinityRun

Aris Running Goods S.R.L.

Candidatul Ideal

Avem nevoie de tine dacă ești o persoană pozitivă, responsabilă și flexibilă.
Cam ca noi. Dacă mai ești și o persoană cu un stil de viață activ, iubești mișcarea, sportul, muntele, natură și chiar și alergi, atunci ești pe jumătate angajat.

Cum trebuie sa fii ca sa te simti bine alaturi de noi?
- sa stii sa zambesti :))
- sa fii sociabil - vei cunoaste multe persoane
- sa ai o experienta in vanzari de minim 1 an - daca nu ai, sa fii dispus sa inveti
- sa fii responsabil
- sa fii bine organizat si atent la detalii
- sa fii onest si perseverent
- sa stii sa folosesti Pachetul MS Office la un nivel intermediar
- invatare rapida, rezolvare de probleme si focus pe experienta pozitiva oferita clientului;
- spirit de echipa si empatie;

Descrierea jobului

Principala responsabilitate este aceea de a consilia clientii in legatura cu produsele magazinului, prezentand caracteristicile, particularitatile si beneficiile produsului, ajutandu-i sa gaseasca articolele potrivite nevoii. Pe langa acestea, in atributiuni intra si aranajarea si mentinerea marfii dupa criteriile matricei magazinului, precum si receptionarea si depozitarea marfii, si incasarea contravalorii articolelor.
Experiența nu este obligatorie dar este un plus. Te vom învăța noi tot ce trebuie, tu doar trebuie să ai dorința de a învăța cât mai multe despre produsele de alergare.

Beneficii:
- program flexibil
- pachet salarial atractiv
- preturi preferentiale la produsele comercializate

Magazinul InfinityRun este un magazin specializat pe produse de alergare avand mii de produse disponibilie. Avem o puternica prezenta online precum si 2 magazine fizice in Bucuresti si Brasov. Suntem o echipa tanara, pasionata de alergare si de sport in general.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024