Gratis

Consilier Vanzari Mag. ANNA CORI

S.C. DENIS SHOES S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra.
Avem nevoie de personal in magazinele noastre din:

Bucuresti - AFI Cotroceni, Park Lake si Promenada
Craiova - Electroputere Parc
Piatra Neamt - Shopping City
Suceava - New store

Esti ceea ce cautam daca:

- ai mereu zambetul pe buze si esti pasionat de fashion si retail;
- relationezi cu placere cu oamenii, te implici si iti doresti sa te dezvolti intr-un domeniu de viitor;
- esti dinamic, organizat, corect, responsabil si te focusezi pe obtinerea de rezultate;
- esti punctual, atent la detalii si operativ;
- te expirimi cu usurinta, claritate si coerenta in limba romana.

Descrierea jobului

Te regasesti in cele de mai sus? Atunci sigur te vei descurca si iti vei indeplini cu profesionalism sarcinile :

- efectuarea vanzarii directe catre client, emiterea documentelor de plata si incasarea contravalorii produselor;
- cunoasterea produselor si consilierea clientilor conform politicilor comerciale ale companiei;
- aranjarea produselor in magazin si mentinerea aspectului estetic al magazinului;
- solutionarea rapida si optima a solicitarilor si sesizarilor primite din partea clientilor;
- activitati in depozit: verificare produse in stoc, receptie marfa, ambalare pentru comenzi online;
- utilizarea casei de marcat si a POS-ului pentru inregistrarea vanzarilor si incasarea contravalorii produselor;
- oferirea de consultanta de specialitate pentru toata oferta de produse disponibila in magazin;
- mentinerea unei atitudini profesionale , pozitive si orientate catre client.

Vino sa faci parte din Echipa ANNA CORI si vei beneficia de:

- Contract pe durata nedeterminata;
- Program flexibil, organizat in ture;
- Salariu fix si bonus din vanzari;
- Tichete de masa
- Reducere la produsele din brandurile noastre;
- Spatiu de lucru modern, curat si ingrijit;
- Integrarea intr-o echipa tanara si entuziasta.

Depune CV-ul tau direct,in magazinul ANNA CORI, sau pe adresa de e-mail hr@denisshoes.com .

Infiintata putin dupa anii '90 ca si companie de productie si distributie a pantofilor de calitate sub marca DENIS, compania DENIS s-a dezvoltat continuu. Astazi, cu sediul chiar in inima Sucevei, putin mai jos de Cetatea De Scaun si de statuia ecvestra a voievodului Stefan Cel Mare, DENIS este de departe o casa de moda, cel mai puternic si controversat producator de pantofi , genti si accesorii de nivel premium din Romania. Cu o retea proprie de magazine aflate sub brandurile consacrate DENIS si ANNA CORI aflate in Romania cat si in afara ei, DENIS continua expansiunea .

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024