Gratis

Consilier Vanzari - Luisa Spagnoli, Baneasa Shopping City

ALCA FASHION STORE SRL

Candidatul Ideal

Căutăm o persoana automotivata, plină de viață și deschisă, care poate demonstra că dispune de abilități de comunicare excelente, are o atitudine proactivă și entuziasm pentru a reprezenta marca prin furnizarea unor servicii excelente clienților, în vederea atingerii și depășirii obiectivelor de vânzări.

Descrierea jobului

• Să întâmpine, să zâmbească și să abordeze clienții, afișând o atitudine cordială și disponibilitatea de a fi de ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄ajutor.
• Să dispună de cunoștințe temeinice privind produsele pentru a putea consilia clienții într-un mod optim și precis.
• Să poată deservi mai mulți clienți simultan și să ofere servicii excelente tuturor.
• Să se familiarizeze cu obiectivele de vânzări și să încerce să le atingă și să le depășească în cadrul echipei.
• Sa receptioneaze marfa, o expune la raft si verifica preturile de vanzare
• Raspunde de gestiunea comuna a marfurilor din magazine
• Utilizeaza echipamentele din magazin: calculator, casa de marcat, POS, imprimanta etc.
• Mentine ordinea si curatenia in magazin.

Oferta Luisa Spagnoli:
• Contract pe perioada nedeterminata
• Bonusuri si prime de performanta la atingerea targetului lunar
• Prime de sarbatori
• Uniforma
• Reducere de angajat pentru produsele comerializate in magazinul oficial si in outlet
• Abonament la servicii medicale private
• Traininguri de specializare

Se lucrează în ture, cu 2 weekenduri și 2 joi/vineri libere pe luna.

Suntem o firma de familie, activa cu magazinul Luisa Spagnoli din Baneasa Shopping City din 2013.
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024