Gratis

Consilier Vanzari Leonidas Chocolates Café- Oradea, ERA

LEONIDAS CORSO S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

- atentă, organizată, curată și îngrijită;

- ambițioasă, perseverentă, serioasă, implicată și punctuală;

- să ai amabilitate și o bună comunicare cu clienții;

- atitudine pozitivă și optimistă;

- să-ți dorești un job pe termen lung.

CERINȚE:

- Experiență minimă de lucru cu clienții;

- Să știi să lucrezi cu casa de marcat și să emiți facturi și chitanțe;

- Exprimare corectă din punct de vedere gramatical;

- Absolvit minim nivel liceal, indiferent de profil;

- Limba engleză nivel mediu.

Descrierea jobului

- Consilierea clienților, prezentarea produselor, promovarea produselor;

- Preparare cafea, ciocolată caldă, ceai;

- Servirea clienților;

- ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Aranjarea produselor, respectând standardele stabilite;

- Aprovizionarea rafturilor;

- Inițierea comenzilor și recepția articolelor primite de la furnizori;

- Menținerea ordinii și curățeniei în magazin.

PROGRAM DE LUCRU:

- programul de lucru va fi repartizat în ture, specific activităților desfășurate în spațiile comerciale tip mall. Programul de lucru în weekend se desfășoară alternativ.

BENEFICII:

- mediu plăcut de lucru

- loc de muncă stabil și curat

- orele suplimentare se plătesc (când e cazul, la evenimente sau în perioadele mai aglomerate)

- salariu fix minim economie + bonuri de masă (600 lei lunar, pe card de bonuri)

- bonusuri de sărbători (Paște, Crăciun)

- bonusuri in funcție de rezultate

Leonidas este una dintre cele mai importante mărci de ciocolată belgiană din lume, cu peste 1400 magazine în toată lumea.
Publicat 27 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 26 Iun. 2024