Gratis

Consilier Vanzari 4700 LEI +COMISION | PIATRAONLINE

PIATRAONLINE | GENERATOR DE INSPIRATIE
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești pasionat de vânzări și ai un talent deosebit în comunicare, te invităm să te alături echipei noastre!
Suntem cel mai mare magazin online de home&deco din România și căutăm să ne extindem echipa din showroom-ul nostru din București. Oferim un loc de muncă într-o companie dinamică, alături de o echipă tânără și de succes, activând atât în România, cât și în Europa.

Care sunt așteptările noastre?
Abilitatea de a comunica eficient în echipă, lucrând strâns cu colegii din alte departamente.
Experiență minimă de 3 ani în vânzări - obligatoriu.
Capacitatea de a organiza și coordona eficient sarcinile zilnice.
Creativitate, eficiența și adaptabilitate la schimbare.
Cunoașterea unei limbi străine este un avantaj (ex: engleză, franceză, germană, etc.), iar studiile în domeniu sunt apreciate.

Descrierea jobului

Implicare activă în interacțiunea directă cu clienții în showroom, prin telefon, chat și email.
Coordonarea atentă a procesului de preluare ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀și gestionare a comenzilor.
Dezvoltarea și promovarea vânzărilor suplimentare, oferind în paralel servicii excelente de suport clienți.
Identificarea potențialilor clienți noi.
Comunicare eficientă și colaborare strânsă atât cu clienții cât și cu colegii, pentru a asigura o experiență completă și satisfăcătoare pentru clienți.

Beneficiile PIATRAONLINE, ce aducem noi:
  • Salariu fix net 4000 ron +700 ron bonuri de masa +comisioane SUPER relevante din vanzari
  • Un birou elegant într-un showroom excepțional (lăsăm modestia la o parte și va spunem că este unul dintre cele mai frumoase showroom-uri din oraș 😊)
  • Un spațiu de lucru situat în showroom, orientat spre inovație. Ne adaptăm constant la cele mai recente trenduri
  • Un mediu modern, digital și tehnologic. Nu dorim să lucrezi mai mult, ci să lucrezi eficient.
  • Colegii noștri au posibilitatea de a avansa în orice departament doresc, cu condiția să arate interes și să demonstreze potențialul și abilitățile necesare pentru acea poziție. Încurajăm recrutarea internă ori de câte ori este posibil!
  • În plus, vei avea acces la următoarele beneficii: evenimente și petreceri de companie, prime de sărbători, tichete de masă, provizii de cafea, fructe și gustări la birou, activități de team building, training-uri specializate, cursuri de dezvoltare personală și suport în reconversia profesională internă.

Program si adresa:
Program: Luni - Vineri: 09.00 - 18.00
Sambata: 10.00 - 15.00 (se lucreaza cate 2 zile de sambata pe luna, apoi o zi libera)
Adresa:
Aleea Teisani, nr. 137A, Sectorul 1, București

Decizia de a opta pentru PIATRAONLINE este fundamentată pe mai mult decât simpla alegere a unei companii; este o aderare la o comunitate dedicată pasionaților de estetică și rafinament. Ne distingem prin faptul că îmbrățișăm cu entuziasm pe toți cei care împărtășesc această pasiune pentru design și arhitectură, integrându-i cu căldură în echipa noastră.

Showroom-ul și pavilionul exterior nu sunt doar spații de prezentare, ci adevărate surse de inspirație pentru toți cei care le vizitează. Acestea reprezintă, de asemenea, noul tău teren de joacă profesional: un mediu de lucru neconvențional care îți oferă libertatea de a te dezvolta și de a-ți urma pasiunile.
Aici, într-un birou digitalizat, proiectăm nu doar spre prezent, ci și spre viitor.

Te invităm să te simți ca acasă la noul tău loc de muncă!
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024