Gratis

Consilier Vanzari in magazinele STONEMANIA BIJOU

SC STONEMANIA BIJOU SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Ce conditii trebuie sa indeplinesti pentru a avea o colaboare frumoasa de ambele parti:

1. Sa zambesti des si sa ai o atitudine pozitiva cu clientii si colegii.

2. Sa fii dispusa sa inveti, organizata si atenta la detalii.

3. Sa fii harnica. Daca cochetezi cu lenea nu ai ce cauta in echipa noastra!

4. Sa stii sa muncesti dar sa te si distrezi in echipa.

5. Sa ai cunostinte minime de operare pe calculator.

6. Studiile nu sunt obligatorii, dar cei 7 ani de acasa da!

Descrierea jobului

Job disponibil: Consilier Vânzări in magazinele STONEMANIA BIJOU
Domenii: Cristale Naturale, Feng Shui, Aromaterapie

Responsabilități principale:

Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile STONEMANIA BIJOU;
Aranjarea atractivă a produselor în spațiile noastre de vânzare;
Gestionarea eficientă a stocurilor și asigurarea disponibilității produselor în magazin;
Executarea de reparații simple și modificări ale bijuteriilor, sub îndrumarea noastră (nu este necesară experiența prealabilă);
Procesarea tranzacțiilor clienților și emiterea bonurilor fiscale;
Pregătirea și ambalarea comenzilor online cu atenție și promptitudine.

Ce căutăm:

Educație: Absolvent de studii medii sau superioare;
Experiență: Nu este necesară experiență anterioară;
Limbi Străine: Proficiență într-o limbă străină, preferabil engleza;
Competențe esențiale: Excelente abilități de comunicare, atenție la detalii, onestitate;
Capacități: Reziliență la stres, organizare eficientă și respectarea termenelor limită.

Tip job:

Natură: Predominant provocator, cu noi oportunități de a învăța și crește;
Ritm de lucru: Dinamic, planificare zilnică sau săptămânală adaptabilă priorităților emergente.

Locație:

Magazinul STONEMANIA BIJOU, Bulevardul Carol I Nr. 25, Sector 2, București
Program de Lucru: Full-time: 8 ore/zi, 12:00 - 20:00, plus o sâmbătă lucrătoare pe lună. Pentru munca în sâmbătă se oferă compensație sau zi liberă în timpul săptămânii.
Pachet salarial pentru inceput:Salariu Net: 3100 lei;
Discount Angajat: 40%;
Concediu Anual: 20 zile;
Bonus de vechime anual;
Contract de Muncă pe Perioadă Nedeterminată;
Reevaluarea pachetului salarial periodic; prima evaluarea dupa 6 luni de la angajare.

Cum să aplici:

Trimite-ne CV-ul tău și fă primul pas spre un loc de munca la STONEMANIA BIJOU!

StoneMania Bijou detine 4 magazine in Bucuresti, la aceeasi adresa + birou pentru gestionarea comenzilor primite online.

Magazinele sunt situate pe Bulevardul Carol I Nr. 25, Sector 2, Bucuresti.

Produse comercializate: Cristale naturale, Feng Shui, Aromaterapie, Decoratiuni.

In acest moment echipa este formata din 20 de persoane, majoritatea fete.

Va fi necesar sa inveti sa confectionezi bijuterii simple, sa relationezi cu clientii in magazin si sa pregatesti comenzile primite online. Echipa StoneMania Bijou este formata doar din persoane dinamice, dispuse sa te invete. Fiecare angajat are un post definit dar in functie de necesitatile zilnice ale firmei (poate o zi este mai aglomerat in magazine, poate in alta zi este nevoie de mai multa mobilizare pentru expedierea rapida a comenzilor online) acesta va trebui sa fie dispus sa ajute pe toate departamentele pe care a fost instruit.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024