Gratis

Consilier vanzari Iasi DOR- Usi de interior

Interio One S.R.L.

Candidatul Ideal

- Persoana carismatica, pozitiva, amabila și perseverenta
- Capacitate de intelegere si asimilare cunostinte tehnice
- Abilitate de negociere
- Capacitate buna de organizare
- Abilitati de a lucra in echipa;
- Studii superioare (constituie avantaj)
- Abilitati de comunicare, integritate si onestitate;
- Creativitate, atentie la detalii;
- Initiativa,dinamism.

Cerinte :
- Candidatul trebuie sa fie disponibil pentru deplasare in Suceava in luna martie pentru training/acumulare de informatii tehnice si cursuri de vanzare. Pe toata aceasta perioada se asigura cazare+masa+salar lunar.
- Postul este disponibil in Iasi incepand cu luna aprilie.

Descrierea jobului

- prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
- urmărirea realizării planului de vânzări lunar, trimestrial, anual;
- administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
- participarea la negocieri, întocmirea contractelor, monitorizarea derulării şi finalizării acestora.
- este responsabil pentru documentele incheiate;
- activitati specifice de birou care reprezinta o mica parte din responsabilitatile zilnic (facturare, intocmirea registrului de casa, notiuni de Contabilitate primara etc)
- răspunde de urmărirea încasării sumelor datorate de către clienţi şi de transmiterea documentelor de vânzare;
- urmăreşte derularea şi finalizarea contractelor.
- negociaza cu clientii si ii informeaza despre serviciile si produsele oferite;
- administreaza si solutioneaza reclamatiile clientilor
- sa fie cinstit, loial si disciplinat dând dovada in toate împrejurările de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact;

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv (bonusuri în funcţie de performanţă + bonuri de masă);
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Telefon de serviciu, laptop;
- Șansa de a lucra într-un mediu orientat spre performanță;
- Posibilitatea de a beneficia de traininguri în domeniul vânzărilor asigurată de o echipă profesionistă;
- Susţinere în construirea unei cariere de success pe termen mediu și lung;
- Oportunitatea de a participa la diverse activități din cadrul firmei (team building, traininguri de formare).

Descrierea companiei

MAGAZIN DOR - usi de interior

Am încercat să aducem în mijlocul Bucovinei cele mai bune produse. Aşa cum DOR este un cuvânt ce nu poate fi reprodus sau tradus, aşa uşile noastre sunt unice. Materiale de cea mai bună calitate, sisteme care să transforme locuinţa în acel loc de care îţi este mereu DOR peste zi.
DOR este un brand infiintat in anul 2019, in Suceava, si se ocupa cu comercializarea de usi de interior Porta Doors si parchet.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024