Gratis

Consilier vanzari Gant,Lacoste,Barbour

CM DELTA APPAREL ROMANIA SA
5 poziții

Candidatul Ideal

Consilier vanzari /Fashion Adviser - magazinele Gant (Mall Baneasa), Lacoste (Mall Baneasa), Barbour (Mall Baneasa si Afi Cotroceni), Gant (Iulius Mall)

Candidatul Ideal:
  • Studii medii (de preferat absolvite);
  • Experienta in domeniul retail fashion pe o pozitie similara constituie un plus;
  • Persoană organizata, responsabila, proactiva, pozitiva, orientata catre client si echipa;
  • Capacitatea de a intelege si a realiza obiectivele impuse;
  • Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top;
  • Cunostinte operare PC (Outlook, MS Office -Word, Excel);
  • Limba engleza nivel conversational.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Job in vanzari: imbracaminte, incaltaminte si accesorii gama premium;
  • Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor;
  • Ofera informatii relevante despre specificul brandurilor si a trendurilor in fashion;
  • Realizeaza receptia marfurilor;
  • Aşează şi ordonează produsele în vitrină, pe rafturi si in depozit;
  • Raspunde pentru etichetarea corecta si completa a articolelor;
  • Opereaza vanzarile in sistemul intern de vanzare si casa de marcat cu maxima acuratete;
  • Inventariaza stocul de marfa impreuna cu echipa;
  • Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate;
  • Contribuie activ la realizarea obiectivelor lunare de vanzari;
  • Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin;
  • Participa la traininguri specifice brandurilor;
  • Se preocupa constant de tinuta sa in magazin.
Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Bonus- procent din vanzare;
  • Program de lucru in ture;
  • Posibilitatea de a lucra aproape de casa;
  • Mediu de lucru fashion premium, stabil cu posibilitate de promovare;
  • Programe de training si motivationale periodice;
  • Discount pentru produsele comercializate;
  • 1 Weekend liber/ luna.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
Infiintata in anul 2001, CM Delta Apparel Romania S.A. este parte a grupului grecesc CM Delta Group, un cunoscut importator si distribuitor international multibrand fashion gama premium.
In Romania, compania comercializeaza branduri celebre precum Barbour, Gant, Lacoste, Happy Socks, Havaianas, MiaMily, Ralph Lauren, Polo Ralph, Rain Kiss, Scotch & Soda, prin intermediul magazinelor Barbour, Collective, Gant, Lacoste si Scotch & Soda, prezente in centrele comerciale din Bucuresti, Brasov, Cluj, Craiova, Constanta si Sibiu.
Alatura-te echipei noastre si trimite cv-ul la resurseumane@cmdeltaapparel.ro sau aplica online.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024