Gratis

CONSILIER VANZARI FASHION HOUSE

MIROGLIO ROMANIA SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Alătură-te echipei noastre daca:
  • Ai bune abilități de comunicare și lucru în echipă
  • Ești o persoană dimanică cu spirit de echipă
  • Vrei să insipri și să ajuți clienții în materie de fashion

Descrierea jobului

  • Promovezi cea mai bună experiență de shopping pentru clienți aliniată cu brandul
  • Gestionezi relația cu clientul prin implicare în toate etapele procesului de achiziție
  • Înțelegi punctul de vedere al clientului,dorințele și nevoile sale
  • Consolidezi relația cu clientul construind loialitate
  • Contribui la implementarea acțiunilor utile pentru atingerea obiectivelor privind cifra de afaceri

Noi îți oferim în schimb:
  • O mare oportunitate de a contribui personal la dezvoltarea magazinului și a brandului MOTIVI
  • O perioadă de training în fashion și retail specifică rolului în care vei primi instruire despre afacerea,procesele și instrumentele noastre
  • Contract de munca pe perioadă nedeterminata
  • Program de lucru flexibil în ture de 8h sau 6h
  • Tichete de masă în valoare de 35lei pe zi
  • Comisioane din targetul lunar și targetul personal
  • Uniformă formată din colectia în curs
  • Reducere de angajat în cadrul brandului
  • Șansa de a promova în cadrul grupului

MOTIVI face parte din Grupul Miroglio si este un brand italian de imbracaminte conceput pentru femeile care iubesc eleganta si atentia la detalii pentru o garderoba bine finisata si versatila potrivita oricarei ocazii.

Știm ca putem face lucruri extraordinare împreună, așa că te așteptăm să te alături echipei noastre. Trimite CV-ul tău acum la adresa: hr.romania@miroglio.com!

Îți oferim șanse reale de promovare, salariu atractiv plus comisioane, program de training continuu plus alte avantaje non-financiare.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024