Gratis

CONSILIER VANZARI (f/m) - BENVENUTI PROMENADA MALL SIBIU

BENVENUTI

Candidatul Ideal

Vino în echipa benvenutienilor dacă:
- ești o persoană dinamică, comunicativă, energică,
- ai spirit de echipă,
- vrei să înveți secretele pantofilor și să evoluezi profesional,
- ești pasionat de fashion,
- vrei un job relaxant, cu o atmosferă modernă, plină de culoare și bună dispoziție.

Descrierea jobului

Consultanță și vânzare către clienți, amenajare vitrine și magazin, preluare și verificare cantitativă și calitativă a produselor, menținerea magazinului curat și ordonat, dezvoltarea abilităților în domeniul fashion.
Oferim salariu lunar atractiv + bonus în funcție de vânzări, contract pe termen lung, mediu de lucru modern, o echipă tânără și optimistă, training-uri, diverse beneficii.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 45 de magazine, in Bucuresti (5), Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov ,Bistrita, Iasi (2), Constanta , Oradea (3), Pitesti (2), Ploiesti (2), Piatra Neamt, Craiova (2), Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures (2), Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea , Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati, Sibiu (2), Targu Jiu, Drobeta Turnu Severin, Tulcea.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024