Gratis

Consilier vanzari DY Fashion in Electroputere Mall Craiova

DYANDRESS FASHION S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Apreciem la oameni următoarele:

• pasiunea pentru modă și plăcerea de a lucra într-un mediu dinamic
• experiență în vânzări
• amabilitatea în relația cu clienții
• disponibilitate pentru program de lucru în ture și în weekend

Descrierea jobului

Vino în echipa DY Fashion!

Căutăm o colegă nouă pentru postul de consilier vânzări magazin în Mall Electroputere Craiova.

Îți vom oferi:

•salariu fix + bonus din vânzări progresiv în funcție de anumite praguri;
•program flexibil;
•25% reducere la produsele achiziționate de pe dyfashion.ro

Responsabilități :

• Servirea amabilă și rapidă a clienților
• Operarea caselor de marcat, încasarea banilor și efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar
• Recepționarea livrărilor de marfă
• Colaborarea în echipă pentru îndeplinirea sarcinilor zilnice
• Expunerea produselor respectând standardele de merchandising ale companiei

DY Fashion este cel mai popular magazin online de rochii din Romania. Suntem prezenti in online inca din 2012 si de atunci incantam publicul feminim cu imbracaminte de cea mai inalta calitate. 90% din produsele noastre sunt produse de producatori romani , iar 30% este confectionate in atelierul nostru din Craiova.

Cateva cifre despre DY Fashion:

• 12 ani de shopping online
• 300.000+ cliente din Romania
• 700.000 comenzi plasate online
• 1.000.000+ de rochii expediate in 12 ani si tot atatea zambete

Suntem o echipa puternica si cu experienta, formata din 30 de colegi.

Publicat 29 Mai 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 28 Iun. 2024