Gratis

Consilier Vanzari - Depozit materiale de constructii

PAIS CONSTRUCT DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

  • experienta in domeniu nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
  • responsabilitate, implicare si seriozitate;
  • abilitati bune de comunicare si relationare cu clientii;
  • punctualitate, politete si corectitudine;
  • cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

  • interactionarea amabila si profesionista cu clientii;
  • oferirea de informatii de specialitate/tehnice despre produsele din depozitul nostru;
  • deservirea clientilor intr-un ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃mod amabil.
  • program de lucru de Luni pana Vineri de la 7.30 la 16.30;
  • pachet salarial motivant;
  • mediu de lucru placut si profesionist.

Pais Construct Distribution - depozit de cherestea si materiale de constructii din Balotesti, judetul Ilfov, cauta un coleg dedicat pentru a se alatura echipei noastre in calitate de Consilier Vanzari.

Daca esti pasionat/a de domeniul constructiilor, comunicativ/a si orientat/a catre clienți, aceasta este o oportunitate excelenta pentru a-ti dezvolta cariera intr-un mediu dinamic si prietenos.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 6 Iun. 2024