Gratis

Consilier vanzari depozit instalatii electrice

PASCA RAMONA CLAUDIA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE

Candidatul Ideal

- disponibilitate pentru muncă de birou la sediul companiei;
- experienţa în vânzări directe constituie un avantaj;
- cunoştinţe operare PC – pachet MS Office, Internet, Email, cel puţin nivel mediu;
- cunoştinţe în domeniul tehnic – instalații electrice;
- cunoştinţe de limba engleză – cel puţin nivel mediu;
- orientare spre rezultate;
- capabil de a acumula rapid cunoştinţe noi;
- abilităţi de prezentare şi convingere;
- studii superioare finalizate – domeniul tehnic (instalații electrice) reprezintă un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilități:
- promovează si vinde întreaga gamă de produse ale companiei – produse instalații electrice;
- gestionează clienţii companiei (contactează clienţii în vederea preluării de noi comenzi, consiliază clienţii, identifică nevoile clienţilor, preia solicitările telefonice ale clienților);
- implementează politica de vânzări a firmei;
- atinge obiectivele de vânzări fixate de managementul companiei;
- întocmeşte rapoarte de vânzări destinate managementului companiei;

Beneficii:
- angajare pe perioada nedeterminată;
- pachet salarial fix, bonus din vânzări;
- mediu de lucru plăcut;
- posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice.

Clientul nostru este o companie care activeaza in domeniul instalatiilor electrice.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024