Gratis

Consilier vanzari / consultant vanzari insula Mall Vitan

Graveaza povesta ta

Candidatul Ideal

Daca esti pasionata de bijuterii iar zambetul este accesoriul tau zilnic , te invitam in echipa
„Graveaza Povestea TA” .

Noi avem nevoie de un/o coleg/a care sa ne completeze echipa din Mall Vitan

Tu ai nevoie doar de :
-placerea de a lucra cu oamenii
-atentie la detalii, simt estetic dezvoltat
-atitudine pozitiva
-experienta in vanzari face2face reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Vei avea urmatoarele responsabilitati :
-prezentarea intr-un mod atractiv a bijuteriilor companiei si vanzarea acestora
-construirea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii
-insusirea si aplicarea politicii de vanzari a companiei
-incasare bani , utilizarea casei de marcat si POS
-pregatirea si expunerea intr-un mod creativ a bijuteriilor pe stand
-gestionarea si rezolvarea solicitarilor primite de la clienti

Iti oferim un program flexibil si anume :
  • o zi lucrezi , o zi stai acasa sau 2 zile cu 2 zile (10:00 - 22:00) sau cum doresti tu, astfel incat sa ai timp si pentru alte proiecte de-ale tale ,
  • contract de munca ,
  • salariu atractiv ,
  • bonusuri, comisioane si reduceri la toatre bijuteriile pe care le doresti.

Graveaza Povestea Ta ❤️ cea mai mare platforma online, cu bijuterii personalizate, din Romania. www.graveazapovesteata.ro

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 1 Apr. 2024