Gratis

Consilier vanzari - Constanta

TRUTZI SRL

Candidatul Ideal

Te cautam pe TINE, noul(a) nostru(a) COLEG(A)! Ne-am dori sa ai:
  • Cunostinte operare calculator;
  • Atenție distributivă, ușurința în comunicare, atenție la detalii, responsabilitate;
  • Bune abilităţi dе vânzare, prezentare şi negociere;
  • Capacitatea dе a găsi soluții adaptate nevoilor clienților.

Descrierea jobului

​Care ar fi task-urile tale?
  • Oferi consultanta de specialitate in ceea ce priveste produsele firmei;
  • Administrezi eficient relatia cu clientii si derularea intregului proces de vanzare;
  • Intocmesti oferte tehnice si comerciale in concordanta cu solicitarile clientului;
  • Elaborezi si emiti ofertele de pret;
  • Stabilesti strategia pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerintele transmise si politica firmei pentru intocmirea ofertelor.

Ce oferim:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Tichete cadou oferite salariatilor, in conditiile legii;
  • Traininguri si cursuri de formare profesionala;
  • Posibilitati de promovare in cadrul organizatiei.

S.C. Trutzi S.R.L este o societate dinamica si flexibila, orientata catre nevoile si cerintele clientilor, reusind acest lucru intr-un timp foarte scurt, odata cu deschiderea unitatii de productie in anul 2009. Astfel, prin aceasta unitate de productie am marit considerabil gama de produse si, de asemenea, am reusit sa onoram comenzile intr-un timp mult mai scurt si la o calitate mult mai buna.

Am adus un plus societatii prin investitiile repetate si constante in unitatea de productie, cat si in reteaua zonala de distribuitori, care ne-au ajutat sa crestem cifra de afaceri si sa devenim mai competitivi pe o piata care pune accentul in primul rand pe pret, dar si pe calitate.

Ne pretuim clientii si salariatii, credem in colaborarile fructuoase pe termen lung, de aceea oferim servicii de calitate si avantaje deosebite celor care aleg sa colaboreze cu noi.

Pe viitor, vrem sa crestem capacitatea de productie si sa extindem reteaua de distribuitori si de depozite proprii la nivel national. In prezent, atat prin depozitele proprii din Suceava, Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Constanta, Galati si Pitesti, cat si prin reteaua nationala de distribuitori, acoperim majoritatea judetelor din tara in ce priveste livrarea imediata a comenzilor (12-24h), celelalte judete ale tarii fiind deservite prin intermediul livrarilor prin curierat rapid. Pe o piata care este in continua miscare, suntem mereu in cautare de noi colaborari, alaturi de care ne dorim sa crestem.

Sloganul nostru este servicii si produse de calitate la un pret convenabil!

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024