Gratis

Consilier Vanzari Chic Ville

Chic Ville

Candidatul Ideal

Nu ai experiența necesară pentru a începe o carieră?
Vino în echipa Chic Ville și te învățăm noi!

Îți oferim:
Mentori care să te ghideze din prima zi în începutul tău de drum;
  • Un program de inițiere foarte bine structurat;
  • Oportunități reale de dezvoltare rapidă;
  • Un mediu de lucru spectaculos!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Interactionezi cu clientii si identifici nevoile acestora si propuni cele mai potrivite soltuii;
  • Promovezi si mentini imaginea companiei prin respectarea regulilor de mercanitizare si marketing, afisand o tinuta profesionala si asigurand o curatenie exemplara a magazinului;
  • Desfasori operatiuni cu casa de marcat, intocmesti acte de contabilitate primara precum si alte rapoarte si situatii la cerere;
  • Oferi ajutor celorlalti membri ai echipei;
  • Esti mereu la curent cu ultimele noutati din domeniu.

Iar pe deasupra, iti oferim:
  • Discount-uri speciale pentru produsele din portofoliul companiei;
  • Concursuri cu premii atractive;
  • Tichete de masă;
  • Bonus-uri din vânzările personale;
  • Flexibilitate în stabilirea programului de lucru.

Chic Ville este primul boutique de decoraţiuni interioare de pe piaţa locală ce pune la dispoziţia clienţilor o gamă variată de produse printre care se numără obiecte mici de mobilier (mese, scaune, fotolii, comode, sofale, birouri), obiecte de sticlă, porţelan, ceramică, veselă, accesorii pentru bucătărie, lămpi, textile, perne, obiecte de decor, cadouri, suveniruri şi chiar plante decorative.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024